Hebben we instemmingsrecht bij de harmonisering van rechten voor een roosterregeling?

26 juli 2019

Onze bestuurder wil de roosterregeling uit de bedrijfs-cao hanteren en individuele afspraken afschaffen. Hij wil zo de rechten van oude en nieuwe werknemers harmoniseren. Onze bestuurder heeft onze OR niet om instemming gevraagd. Is dit recht hier toch wel van toepassing?

Als uw bestuurder de arbeidstijdenregeling voor het hele personeel wil harmoniseren, heeft uw OR inderdaad instemmingsrecht (artikel 27, lid 1b WOR). Uw OR kan uw bestuurder hierop w

Met een gratis account kunt u verder lezen


Al een account? Log in.

Kies een wachtwoord van tenminste 8 tekens.

Vul wee keer hetzelfde wachtwoord in.

Vul uw organisatie in.