Het jaar is nog maar net begonnen en er is nu al veel te doen om de Tijdelijke noodmaatregel overbrugging voor behoud van werkgelegenheid (NOW) en de rol van de accountant daarin voor zijn cliënt.
De rijksoverheid heeft behoorlijk wat financiële steun verleend en wil natuurlijk weten of dat bedrag terecht is verstrekt. Voor de onderbouwing kan de ondernemer aankloppen bij de accountant. Die heeft het maar druk met de NOW.
De overheid riep afgelopen jaar de NOW in het leven als gevolg van de maatregelen die zijn getroffen door de rijksoverheid om het coronavirus het hoofd te bieden. Werkgevers die als gevolg van het coronavirus kampen met een substantieel omzetverlies (ten minste 20%), kunnen bij UWV een aa