Moeten we voor onze vrijwilligers ook een RI&E maken?

10 september 2020

Vrijwilligers zijn een belangrijk onderdeel van onze organisatie. Moeten we voor de vrijwilligers ook een risico-inventarisatie en -evaluatie (RI&E) maken?

De Arbowet is beperkt van toepassing op vrijwilligers. Die regels die wel van toepassing zijn staan vermeld in artikel 9.5a Arbeidsomstandighedenwet. Hier staan ook de afspraken di

Met een gratis account kunt u verder lezen


Al een account? Log in.

Kies een wachtwoord van tenminste 8 tekens.

Vul wee keer hetzelfde wachtwoord in.

Vul uw organisatie in.