Uitzendkracht geen zorgverzekering: uitzendbureau aansprakelijk?

3 november 2022

In de Cao voor uitzendkrachten staat dat we als uitzendbureau aan uitzendkrachten die niet-permanent woonachtig in Nederland zijn een aanbod moet doen voor het afsluiten van een basiszorgverzekering. Bovendien moeten we adequate voorlichting te geven over het nut en de noodzaak van een dergelijke verzekering. Wie is er aansprakelijk voor de schade als de werknemer geen zorgverzekering heeft?

In de Cao voor uitzendkrachten 2021- 2023 staat in artikel 36 lid 10 dat de uitzendonderneming de uitzendkracht die niet-permanent woonachtig is in Nederland moet informeren over d

Met een gratis account kunt u verder lezen


Al een account? Log in.

Kies een wachtwoord van tenminste 8 tekens.

Vul wee keer hetzelfde wachtwoord in.

Vul uw organisatie in.