Vraag & antwoord

Heeft de PVT instemmingsrecht bij een nieuw contract met de arbodienst?

Arbodienst | 26-07-2019

Het contract met de arbodienst moet worden verlengd en aangepast aan de eisen van de Arbowet. Heeft de PVT hierbij instemmingsrecht? Artikel 35c WOR gaat over de bevoegdheden...