OR moet OR-verkiezingen opnieuw organiseren
De ondernemingsraad moet bij het uitschrijven van de OR-verkiezingen de regels in het OR-reglement volgen. Doet de OR dit niet, dan loopt hij het risico dat belanghebbenden bezwaar aantekenen of misschien zelfs naar de rechter stappen om nieuwe OR-verkiezingen te eisen. Dit overkwam een OR van een openbaarvervoerbedrijf.
Volgens een vakbond had de ondernemingsraad (OR) van een openbaarvervoerbedrijf zijn OR-reglement niet nageleefd bij het houden van de OR-verkiezingen. Het OR-regelement zou op meerdere punten zijn geschonden en de vakbond stapte – nadat de OR niet was ingegaan op het bezwaarschrift – naar de rechter om nieuwe OR-verkiezingen te eisen.
Net geen zetel voor de vakbond
De vakbond had eerst nog drie van de zeventien zetels, maar behaalde geen enkele zetel bij de nieuwe verkiezingen. Een andere vakbond h